Görme Engelliler

OKUL BAHÇEMİZİ AĞAÇLANDIRDIK

Okullar hayat olsun projesi kapsamında okul bahçemizi ve çevresini ağaçlandırdık.

      Okullar hayat olsun projesi kapsamında okul bahçemizi ve çevresini ağaçlandırdık. Aybastı Orman İşletme Şefliği´nden temin edilen 60 adet çam fidanı Armutlu 2 İlkokulu bahçesinde hayat buldu. Ağaçlandırma çalışmalarına okul personeli, Aybastı Orman İşletme Şefi Tuncay DİNÇ ve kurum çalışanları, tüm okul öğrencilerimiz ve gönüllü mahalle sakinleri katıldı.

      Yapılan çalışmaların devam edeceği, bahçenin tel örgü ile çevrileceği ve ağaçların bakımının itina ile yapılacağı kurumumuz çalışanlarınca bildirildi. Bu proje ile okulların tek görevinin öğrencileri eğitmek olmadığı; bütün vatandaşlara olumlu tutumlar kazandırmak, bilinçli bir toplum oluşturmak gibi görevlerinin de olduğu bilinci aşılandı.

      Aybastı Orman İşletme Şefliği´ne bu desteğinden dolayı teşekürlerimizi iletiyoruz.

 

 

 OKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUNOKULLAR HAYAT OLSUN    okullar hayat olsun